reede, 26. mai 2017

And everything starts to grow

Lõpuks läks ikka soojemaks ja sai maikuus talvejopest loobuda :D . Päike tuli välja ja kõik läks ilusaks, meel rõõmsamaks ja elu paremaks. Küll aga on palju tegemist olnud ja seetõttu pole jõudnud blogi kirjutada. Palju tegemisi koertega ja nüüd hakkab vist küllaga tegemist olema ka tallis. Panin kuulutuse lõpuks üles Facebooki gruppi "Hobuste rentimine/õpetamisteenused" , kus kutsun kõiki huvilisi minu ja Lanzetiga õppima.

(Pilte panen ikka nii, et vanemad kõigepealt, niiet siin kuhjaga jaanuari pilte)


Juba mitu huvilist on meil tekkinud ning varsti tulevad nad meile külla ja siis saame edasi planeerida, kuidas õppimine välja hakkaks nägema. Vahepeal sai kabjaseminaril ka käidud, niiet nüüd üritan Lanzu kapju ise värkida või pigem raspeldada enamasti, sest tange pole ja midagi sealt nagunii võtta polegi. Niisiis vahepeal olin 5 päeva hõivatud kõigepealt seminari ja siis koertega, niiet Lanzu juurde ei jõudnud ja igatsesin teda väga ning uskumatu oli see, et ka Lanzett tundus olevat mind igatsenud :D .


Kuigi sai mu facebooki leht kustutatud tükk aeg tagasi, sest mul polnud ikkagi aega (või pigem viitsimist) seda täita, siis nüüd võib-olla tasub suvel uuesti mingi leht isegi luua, kui tekib tunne, et võiks kogu seda õppimise protsessi meiega natuke jäädvustada ja jagada. Aga eks näis, ei taha mingeid lubadusi rohkem teha, mida ma täita võib-olla ei suuda :D .


Väga igatsen picadero trenne, aga just tuulistel ilmadel on tekkinud tahtmine picaderot ehitama hakata, aga mu punase-valge triibuline lint lendab lihtsalt minema. Ühesõnaga see ettevõtmine vajab veits parandamist, sest nüüd on juba päris suur puudus picadero järele. Ringaed pole ikka võrreldav sellega, kuid seal oleme üritanud seni läbi ajada.